Huone vuokralla - Gay tarina

 

Tarinen on kirjoittanut: Nimimerkki. SMaSH


Muutin keväällä vanhan ok-talon keskikerrokseen ja sain kaupan päälle alakerran saunoineen. Yläkerta jäi tyhjilleen edelleen. Talo sijaitsi noin 10 km isomman maalikylän keskustasta ja itse taajama levisi viidenkymmen kilometrin säteelle, maaseutua sanan varsinaisessa merkityksessä. Kesäkuussa tuumin että voisin ihan seuran vuoksi ja toki rahan, vuokrata alakerrassa sijaitsevan isohkon huoneen jolle oli oma sisäänkäyntikin. Laitoin heinäkuun alussa ilmoituksen maakuntalehtiin ja muutamiin ilmaisjakeluihin koettaen kepillä jäätä, tiesin olevani aikaisessa.


Silti jo samana päivä tuli s-postia, heti aamusta ja otsikossa Kiire! Hätä! -merkinnät jotka saivat mielenkiinnon heräämään. Klikkasin postin auki:

Hei!

Sulla oli ilmoitus Kivikylän Sanomissa, huone vuokralla. Jos se ei ole mennyt niin voisin sen vuokrata. Ei tarvitse edes nähdä sitä, kunhan vain pääsisin sinne tosi pian. Lukio alkaa Maalikylässä vasta elokuun 18. mutta mun pitäisi päästä täältä kotihelvetistä pois!

Ai niin, oon siis Pyry-Matias Myllynpelto ja pääsin siis Maalisen Lukioon.


Kotihelvetti johtuu mutsin uudesta miehestä, se kiusaa ja vittuilee, haukkuu aina kun äiti ei ole paikalla ja kun keväällä yritin siitä kertoa niin äiti vain sanoi että se nyt on sellainen… . Se tyyppi pelottaa mua, nyt varsinkin kun alkoi taas juomaan juhannukselta, en ole paljon kotona ollut, tosin kun kaverit on reissussa niin olen viettänyt öitä teltassa, sataa vaan niin pirusti! Anteeks kielenkäyttö.. .


Jos voisit soittaa heti kun luet tämän niin saan tietää.

Pyry-Matias

Soitin siltä istumalta ja kysyin hetken keskusteltuamme että mistä, miten se sua kiusaa, ja minkä tähden sä sitä ärsytät? Hetken hiljaisuuden jälkeen:

- No.. kun se näki keväällä yhden jutun ja sen jälkeen se on uhkaillut, ja haukkunut ja sanonut kaikkee että mä en ole elossa pitämisen arvoinen ja että mut pitäisi tappaa ja.



- Odotas nyt hetki… näki mitä? Kerro nyt, en tuomitse, en kerro kenellekään eikä se vaikuta huoneen vuokraamiseen, mutta mu täytyy tietää kun olet niin vasta kuusitoista.

- No...tota...äh, se tuli mun huoneeseen… kun olin siellä mun serkun kanssa...tota… peiton alla ja näki kun mä otin… öh...tota...serkulta…

- Okei, tajuan, ja nyt sitten tämä ässämpeeläinen suomen leijona siis aikoo sulle tehdä jotain pahaa, tai ainakin uskot niin käyvän?

- Joo...mikä on ässämpee?

- Perussuomalaisten entinen nimi, tavallaan...kuule, alas pakata, mä tulen hakemaan sut saman tien, missä sun mutsis on ja missä se äijä on nyt?


- Mutsi on töissä, pääsee parin tunni päästä ja kusipää sammui äsken, kyttäsin sitä kiikareilla ja tulin himaan käymään. .tuolla se kuorsaa saunan pukkarissa, ainakin siihen asti et äiti tulee.. - Okei, pakkaa tavarat joita haluat mukaan, huonekalut mulla on tuolla, ja telkku ynnä nettikin toimii, vedetään ylhäältä piuha sun huoneeseen. Nyt anna mutsis numberi ja odota valmiina. Poika antoi numeron ja lupasi odottaa ainakin niin kauan kun kusipää nukkuu ja sittenkin olla jossain lähellä.

Soitin mutsilleen ja selitin tilanteen, kerroin kuka olen ja miksi poikansa soitti ja sanoin että jos et tähän suostu niin soitan paikalle sosiaalit ja poliisin, nauhoitin sen puhelun joten voin todistaa asiani. Nainen säikähti ja lupasi että poika saa mennä, suostui vielä maksamaan kahden kk:n vuokran kysymättä. Ajoin puolen tunnin päähän ja tulin pihaan ennen äitiään, poika kantoi tavarat autooni ja olimme lähdössä kun äitinsä ilmaantui: - Aja vaan, saa tuokin paska mietittävää…, tuli sähisten, kiltti, söpö ja rauhallinen teini oli ruman vihainen ja tartuin ranteesta: - Poika! Nyt turpa kiinni ja kuuntelet. Puristin rannetta ja poika älähti hieman: - Sorry, mut kuuntele: menet ja sanot kaiken äidillesi mitä haluat sanoa, et huuda, et kiroile, ilmoitat vain että niin kauan kuin kusipää on miehensä niin .. - Okei, anteeksi, poika sanoi häveten, nousi autosta ja halasi mutsiaan ja he juttelivat vartin. Äijä ilmaantui portaille, nousin autosta ja otin rengasraudan ja menin ovelle:


- Kuules vitun kiusaajakusipäärunkkari, jos et halua että mä pieksen sut siniseksi niin menet sisään ja pidät turpasi kiinni. Tehostin sanojani lyömällä portaiden kaiteeseen jonka puu risahti. Äijä valahti valkoiseksi, änkytti jotain, minä sähisin hampaiden välistä: - Sekunti aikaa saatanan vittupää, tekisi mieli vetää joka tapauksessa turpaan kun kehtaa tuollaista rääpälettä kiusata, tappele kokoistesi kanssa, nuita pitää suojella eikä kiusata.!! Heilautin rautaa ja mies könkkäsi sisälle, kaatuen keittiöön, mölisten jotain typerää. Käännyin ja menin autolle, sanoen teinin mutsille: - Anteeksi tuo mutta tuollaiset vittupäät pelottelee vain tosi pieniä ja vastustuskyvyttömiä, oikeasti eivät uskalla mitään tehdä tai sanoa kun on edes suunnilleen tasavertainen vastus… Jokos teillä on valmista, voisi mennä ettei tilanne eskaloidu, tekisi nii mieli piestä tuo mulkku mieheksi… - Menkää vaan, pidä huoli mun pojasta, anteeks Pyry, annathan anteeks että en kuunnellut...anteeksi… Poika tuli autoon, huusi ikkunasta: - Joo joo mutsi annan annan, koita pärjätä ja soitellaan. Hei hei!! Kääntyi minun puoleen sulkien ikkunaa: - Aja hyvä mies, pettää pokka ihan kohta… Lähdin ajamaan ja taustapeilistä näin itkevän, polvilleen lysähtäneen naisen. - Kiitos Isäntä, teit niin kuin piti ja kiitos kun pelastit ja ja...kiitos kun läksytit kusipäätä, siitä hyvästä teen ihan mitä vaan pyydät, siis oikeasti ihan mitä vaan. Vilkaisin sivulle ja pojan kasvoilla oli palvova ilme, silmät kiilsivät tunteista, ja hymy nousi heti kun näki minun katsovan.. . Pojan pienen ja suoran nenän ympärillä oli rypäs pisamia, kapeat kasvot olivat söpöt, vain harvakseltaan puskevat teiniviikset rumensivat muuten kaunista nuorukaista. Pyysin poikaa kertomaan itsestään, harrastuksista, mielenkiinnon kohteista jne.

Kuuntelin pojan rauhallista, pehmeää ja selkeää ääntä, älykkyys loisti sanavalinnoissa ja yksinäisyys varjosti kertomaansa. IT-nörttinä ei saa teinipoika suosiota ja pari kaveria jotka harrastivat samoja touhuja, muuttivat pois pieneltä kylältä jolloin poika jäi itsekseen, äitinsä ja kulloisenkin isä-ehdokkaan kanssa. Netissäkin hän oli ujo ja varovainen, ja kun kysyin että ei varmaan helpottanut huomata tykkäävänsä pojista, Pyry-matias laski päänsä: - Kusipää oli ainoa joka tiesi, nyt sinä…. - Nii ja serkkus.. - Tota..ei se tiedä… se oli tota unessa...kun mä siltä otin suihin… - Unessa? Ei herännyt? Miksei?


- No kun mä.. olin niin varovainen ja .. - Kuules poju, sanoin jo aiemmin että älä kiertele äläkä valehtele! Puristin samalla hänen reittään polven yläpuolelta, saaden pojan nojaamaan eteenpäin kivusta: - Auts, älä, sattuu…. Päästin irti jättäen käden reidelleen: - Sorry, ei satu kuin enää kerran, sitten lennät takaisin kotiis... siis jos valehtelet, ymmärrätkö nyt ihan saletisti?

- Ymmärrän, anteeksi isäntä.. mä olin juottanut serkulle pari kaljaa ja yhden viinahuikan johon mä sotkin äidin unilääkkeen, serkku sanoi että se on hetero kun kysyin ja minäkin sitä väitin tietty.. näin saunassa sen kullin ja alkoi tehdä mieli koskea sitä…. Pyysin jatkamaan, tunsi kaluni kovettuvan, käteni kostui vasten pojan reittä peittäviä harmaita reisitaskuhousuja. Poika jatkoi, minä käännyin päätieltä talolle johtavalle hiekkatielle ja kuuntelin tarinaa kiihottuen yhä enemmän: - Yritit siis istua serkkusi kullin päälle, miksi et saanut sisään? - No tajusin et pitäisi olla liukkaria ja serkulla lurpahti joten käännyin uudestaan ottaan siltä suuhun kun .. -Okei..

Jarrutin ja sammutin auton. Jäimme istumaan hiljaisuudessa autoon, ikkunat auki oli vilpoista tuulen käydä ja hetki ikään kuin pysähtyi. Laskin käteni reidelleen, ja käänsin katseen Pyry-Matiakseen joka katsoi ihana sinisillä silmillään jotka loistivat tumman, liian pitkän otsatukan alta. Liikutin kättä alemmas, kohti nivusia. P-M punastui ja sanoin: - Levitä jalkojasi, työnnä peppua eteenpäin, nojaa taakse ja laita silmäsi kiinni! Poika totteli ja vaihdoin vasemman oikeaan ja kurotin kohden. Käteni valui hieroen jalkoväliin, toisella kädellä siirsin otsatukan sivuun, kumaruin lähelleen: - Pyry, nuolaise huulias ja pidä suuta vähän auki... oot todella söpö.., kuiskasin, suutelin korvaa, leuka, kaulaa, viimein suuta. Poika vastasi varovasti, koitin kielellä kieltään, hampaitaan. Nyt poju alkoi vastata suudelmaan ja pyrki pian syliin, intoutuen sekunti sekunnilta, huohottaen, alkaen kuiskimaan: - Oi setä, ota mut, tee mulla mitä haluut, saat panna mun neitsytpeppua ja imen sun kyrpää...mä haluan setä sun kyrpää ja huulia ja käsiä ja ...käskyjä, kuiskasi hän kumartuen kaulalleni, istuen sylissäni, kädet kaulani ympärillä, lantio liikehtien, käsieni liikeisiin vastaten.


Hetken teinin kiihkosta nauttien, hyväillen hoikkaa, satakuuskyt ja jotain pituutta, pientä ja söpöä poikaa joka silti näytti ja käyttäytyi ihan heteron oloisesti.

Pojan käsi liukui shortseilleni ja häneltä pääsi: - Oh, sun kyrpä...onpa se iso.. mahtuuko tuo muka mun peppuun?… Katsoin Pyry-Matiasta silmiin: - Mahtuu kun ottaa iisisti ja vähän totuttaa sua sormella ja silleen, sanoin hyväillen poskeaan: - Ai että poju oot ihana, mä haluun sua niin vitusti..annas mä suutelen.. mm-mmm-mm. Vasen käteni työntyi takaa haarojen väliin, painoin keskisormella anustaan housujen läpi ja kusikasin katsoen poikaa ihaniin silmiin: - Sun silmät saa mut sekoomaan.. ja sun peppusi mä korkaan tänään, kunhan käydään ensin taloksi ja saunassa ja silleen.. okei? - Okei, vastasi poika poskien punastuessa, kaulaan leviten: - Haluat sä mua isäntä ihan oikeasti? Ja tota… tykkäät sä musta edes vähän?.. Oonko mä susta Isäntä oikeasti söpö ja haluttava? Silmissä oli uskoa, halua, toivoa, ..epävarmuutta, isättömän pojan halua olla tärkeä jollekin aikuiselle miehelle, miellyttämisen halua…

- Nouses nyt ulos.. sanoin ja avasin oven, poika nousi, minä perässä: - Ota perästä se rinkka, mä otan tuon kassin takapenkiltä ja sit tuonne talon vasemmalle puolelle päin. Marssin edellä, avasin alakerran ulo-oven ja menin edellä vuokrattavaan huoneeseen joka oli noin neljä kertaa kolme metriä. Kahdella seinällä oli ylhäällä kapeat ikkunat, ilta-aurinko teki laskuaan ja huone valaistui hyvin.


- Onpas iso, kivaa! Mulla oli kotona pikkuhuone kun kusipää tartti muka tilaa metsästysharrastukselleen. - Kelpaa siis? Asetus taloksi, tavarat pois ja hyllyihin, käyn laittamaan saunan ja mene tekemään safkaa, huudan sit kun valmista niin loiki ylös, okei? - Kyllä isäntä, sanoi Pyry-Matias ja otti asennoin, veti käden lippaan. Menin eteensä ja vedin käden alas: - Suomessa ei vedetä tyhjään päähään eli ei tervehditä kättä otsalle jos ei ole barettia, koppalakkia, suikkaa tahi vastaavaa! ja otin pojan posket käsieni väliin: - Olet Pyrypoju niin ihanan söpö että tekisi mieli riisua sun vaatteet repien ja raiskata sut tässä ja nyt!

Suutelin punastuvaa teiniä ja kun laskin toisen käden pepulle ja painoin vasten niin tunsin kuin ka poja kalu sojotti vasten reittäni, omani painoi pojan vatsaa. Nostin syliin ja kannoin sänkyyn, polvistuin laskien reunalle. Pyry-Matias kuiskasi hiljaa: - Saat raiskata mut isäntä, saat tehdä ihan mitä haluat mulle... mä rakastan sua, Isäntä… Suutelin poikaa pitkään ja hellästi. Nousin ylös ja katselin pojan kauniita silmiä: - Tule ylös kun huudan… äläkä ota nyt asentoja, eikä tarvi sanoo nyt mitään. Ole vain siinä… . Katsoin poikaa peruuttaen ja katosin ovesta saunaan. Laitoin liekkiin ja kapusin ylös väsäämään evästä. Lihapiirakoita makkaraa juustolla, sinappia ja höysteeksi kaiser-salaattia, juomisiksi kannu mehua ja maitoa tölkin pöytään.

Poika tuli, söimme katsellen toisiamme, hiljaisuus ei häirinnyt mikä oli pojasta outoa. Hymyilin vain ja jatkoimme näin safkaamisen loppuun, nautin suunnattomasti pojan silkasta nuoruudesta, kauneudesta, älykkyydestä ja söpöydestä.


Nousin ja sanoin: - Siivoa pöytä, laita astiat huuhdeltuina koneeseen, selvä? - Kyllä Is...korjaan, tämä selvä. Hymähdin ja menin makuuhuoneeseen ja heittäydyin selälleni. Nukahdin raukean oloon ja heräsin kun tunsin kulliani puristeltavan. Raotin silmiäni ja Pyry-Matias oli polvillaan sängyllä ja kosketteli seisokkiani. Avasi viimein vetskarin, vilkaisten huomaamatta että olin hereillä, ja otti kyrpäni esiin. Nousin äkisti istumaan, tartuin pojan hiuksista ja käännyin päälleen: - Jaahas, vanhat tavat, nukkuvia häiritään seksuaalisesti! Poika säikähti: - Anteeks iskä..ei ku Isäntä...mä en tiedä.. . Kävin ylleen, annoin litsarin poskelleen, laitoin käden suulleen. Tuijotin 10 sentin päästä silmiään: - Senkin pikku perverssi, anna olla viimeinen kerta, onko selvä, nyökkää! Poika nyökkäsi ja nosti käden suultaan, sormi huulien edessä. Kävin pojan viereen ja silitin poskeaan, otsaa, hiuksia, antaen käden valua nivusiin, suudellen hellästi. Pojan suu oli ihanan pehmeä, kostea ja kiimainen, pieni kieli kietoutui omaani ja nautin suutelemisesta pitkään.

Kaivelin samalla esiin pojan kalun, ohuen ja liki yhtä pitkän kuin omani, kivekset olivat nuoren kiinteät, vasta laskeutuneet, kulli kova kuin tiilenpala. Nousin päälleen, polvet jalkojen vieressä, kumarruin ja aloin antaa suuhoitoa. Pojan kulli nytkähteli nopeaan, ja puristin juuresta saaden sperman peruuttamaan. Otin öljyä ja liukastin peppureikäni samalla kun runkkasi hitaasti pojan kalua uuteen syöksyyn. Tunsin sen lähestyvän ja istuin päälleen, pojan silmät levisivät kun hän tajusi missä mennään ja laukesi saman tien. Kolmesti hän nytkäytti spermaa sisääni, nousin pois ja kävin viereensä. Tunsin sperman valuvan anuksesta ja se kiihotti minua valtavasti. Nostin selällään olevan pojan jalkoja ja asetuin sivuttain peppuaan vasten. Liukkaria peppuun ja kuiskasin: - Pyry-kulta, suutelen sua niin pyydä sen jälkeen… Suutelin ja katsoin poikaa silmiin: - Ota mut setä, työnnä sun iso kyrpä mun teinipeppuun, pliis, joohan...naithan sä mua, jooko? Pojan sävy kiihotti minut äärimmilleen, äänessä oli tunnetta.. , pelkoa, halua, epävarmuutta ja kiimaa.

Nostin pojan syliin ja kannoin saunan pukkariin. Laskin penkille ja sheivasin alapäänsä, imettäen samalla kyrpääni. Nostin pojan uudelleen syliini ja kannoin hänet omaan huoneeseensa. Laskin vuoteelle, nyt hämärässä huoneessa ja sytyin pari kynttilää pöydälle. Pyysin poikaa tarttumaan nilkoistaan, pitämään niitä pään sivuilla. Laitoin pepun alle tyynyn ja asettelin itseni polvilleni pojan jalkoväliin. Kynttilät leiskuivat, poika näytti nuoremmalta, ihan pennulta ja tavallaan kiihotuin, tavallaan halu hiipui: Pyry-Matias, kuinka vanha sä olet? Kuusitoista setä, täytin toukokuussa. - Onko tämä sun ensimmäinen kerta miehen kanssa - On setä, sä olet ensimmäinen joka nussii mua… Kumarruin suutelemaan, nousin ylös ja työnnyin polvistaan kiinni pitäen peppuun. Terska sujahti helposti, vartta upposi 10 senttiä kunnes pojan anus kuristui.


Voihkaisimme kivusta kumpikin ja käännähdin pojan sivulle, laskien pojan jalat koukkuu päällekkäin eteeni, pojan pieni peppu kiilsi liukkarista, kyrpäni sojotti levittäen anusta puoliksi sisällä. Kumarruin ylleen ja nostin jalan sääriensä päälle. Tukistin äkisti vetäen päätä taa, ja pojan älähtäessä työnsin kyrpäni loppuun asti. Kouraisin pojan varren syleilyyni, maaten puoliksi päällään nautin pepun tiukkuudesta. Poika uikutti hiljaa, voihki ja koitti olla liikumatta. - Pyry, mä nussin sua nyt, tiedän et sattuu mut sun on kestettävä, okei?? - Okei setä...nussi vaan...auh,

yhyy...aahaahaah. Aloin naida kunnolla, kävin kokonaan päälleen ja nousin käsivarsieni varaan. Pojan jalat olivat tiukasti yhdessä ja kyrpäni upposi uudestaan ja uudestaan pojan tiukkaan anukseen. Ynsisin ja huokailin, nussin ja nautin.Kiima nousu ja kohta nain todella hc:sti, maaten päällään, vasen käsi pojan päälakea vasten, oikea puristaen ranteesta pojan käden patjaan: - Voi luoja Pyryyyh… tuntuu hyvältäääähhhh…. Oot tiukka, niin tiukka pikku neitsyt että voi jeeeeeesuussssssss..!!

Laukesin nytkien muutaman kerran, jääden pojan päälle, kyrpä suolessa sykkien. Käänsin meidät kyljelleen ja hyväilin pojan kalua joka sojotti punaisena loistaen. Vedin hitaasti kyrpäni pojan pepusta, ja käänsi tämän selälleen. Suutelin ja kusikin hellyyksiä, laskeuduin ja imin runkaten orkut, sormi peppuun ja poika laukesi. Jäimme makaamaan, poika nukahtaen, minä hiljaa hyväillen tätä, miettien tulevia aikoja. - Paljon tuntuu olevan panemista kalenterissa, tuumin ja hyväilin nukkuvan pojan kasvoja. Tämä hymyili, unissaan mutisten: ….rakastan sua..setä….


© Oikoluku korjaukset ja taitto.saarinen © Kiitokset kitjoittajalle.

Palautetta saa antaa. kotisivu.palaute@gmail.com

tai vieraskirja jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj © copyright saarinen2022

Takaisin Sisällysluetteloon

AXNDatan ilmainen kävijälaskuri